Najznámejšie hry na PC

Hry na PC vojnové

Ľudia, ktorí obľubujú počítačové hry, si môžu vyberať z obrovskej ponuky rôznych hier, ktoré sa dajú kúpiť. Je veľa typov zamerania hier, môže ísť o hry strategické, akčné, športové, adventúry alebo aj  rôzne bojové. Bojové hry môžu byť z rôznych prostredí, niektoré sú zamerané na boj v budúcnosti proti rôznym mutantom alebo mimozemšťanov, iné sú zasa zo súčastnosti, kde bojujete s reálnymi zbraňami proti reálnym súperom.

Ďalšou možnosťou je že sa boje medzi jednotlivými postavami odohrávajú v minulosti. Väčšinou ide o hry, ktoré sú vytvorené na motívy prvej alebo druhej svetovej vojny, teda najmä ide o druhú svetovú vojnu na ktorej motívy vzniklo už množstvo hier. Medzi najúspešnejšie hry na túto tematiku patrí určite hra Call of Duty, ktorej vyšlo už niekoľko pokračovaní a odohráva sa počas druhej svetovej vojny.

Môžte hrať za rôzne štáty, ktoré boli zapojené do vojny. Nájsť tu môžte bitky, ako je dobýjanie Stalingradu Nemcami, vylodenie spojencov v Normandii alebo bitku pri El Dabe. V minulom roku vyšlo najnovšie pokračovanie - Call of Duty 4.

Comments are closed.